MEDYCYNA ESTETYCZNA

LASER CLEAR LIFT HARMONY XL PRO (ALMA HARMONY)

to wysokiej mocy nieablacyjny laser frakcyjny Q-switch. Wiązka laserowa precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej, bez uszkodzenia naskórka. W nieinwazyjny i bezbolesny sposób redukuje wszelkie niedoskonałości związane z fotostarzeniem się skóry.
Wskazania:

  1. lifting twarzy i szyi
  2. poprawa owalu twarzy
  3. redukcja zmarszczek
  4. blizny i rozstępy
  5. zmiany pigmentacyjne
  6. melasma

Za pomocą specjalnych końcówek, laser umożliwia usuwanie tatuażu i redukowanie makijażu permanentnego.

LASER DYE VL HARMONY XL PRO

najnowocześniejsza generacja systemu IPL z wbudowanym filtrem. W bezpieczny i skuteczny sposób usuwa przebarwienia, rumień i zmiany naczyniowe, powstające wraz z wiekiem oraz odmładza skórę twarzy.
Wskazania:

  1. zmiany naczyniowe
  2. plamy starcze
  3. naczyniaki płaskie
  4. trądzik różowaty
  5. rumień

USUWANIE TATUAŻY

usuwanie tatuaży odbywa się za pomocą najnowocześniejszego lasera nanosekundowego
ALMA HARMONY XL PRO Nd: Yag: Q-Switch

Usuwanie tatuażu:

  1. profesjonalnego
  2. tatuaży amatorskich
  3. tatuażu powypadkowego
  4. tatuaży kolorowych ( czerwonego, żółtego, zielonego )
  5. usuwanie makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu wymaga od 5 do 8 sesji, które są wykonywane w zależności od tempa eliminacji biologicznej barwnika, w odstępach ok. 8 – 10 tyg. Tatuaże kolorowe mogą wymagać dodatkowych sesji ( szczególnie tatuaże żółte i zielone).

Brak możliwości usuwania barwnika w tatuażach w których wykorzystano barwnik biały.

TOKSYNA BOTULINOWA

zabieg stosowany do likwidacji zmarszczek mimicznych: w górnej części twarzy, wokół oczu, na poprzeczne zmarszczki na czole i pomiędzy brwiami oraz zmarszczki dolnej części twarzy.
Do usuwania zmarszczek stosuje się bardzo małe stężenia toksyny. Niewielką ilość preparatu precyzyjnie wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Ból jest minimalny a zbieg krótki. Efekt działania pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje się przez około 5-6 miesięcy. Po tym czasie zabieg zaleca się powtórzyć. Zabieg daje szybki, widoczny efekt i jest nieinwazyjny.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

to wykonanie serii nakłuć skóry i podanie określonej objętości preparatu przy użyciu odpowiednich technik. Opiera się na podaniu pojedynczych substancji lub ich koktajli, na głębokość skóry właściwej. Mezoterapia stymuluje naturalne procesy regeneracji, widocznie redukuje procesy starzenia, zmniejsza widoczność zmarszczek. Doskonale sprawdza się nie tylko w odmładzaniu skóry twarzy, szyi czy dekoltu, ale także w redukcji blizn i rozstępów.

W KSG Clinic pracujemy wyłącznie na certyfikowanych produktach medycznych przeznaczonych do mezoterapii:

 1. H&S – redermalizacja skory właściwej; skuteczna terapia poprawiająca jakość wrażliwej skóry, również z oznakami starzenia; unikalna kombinacja kwasu hialuronowego i bursztynowego.
 2.  XELA REDERM – redermalizacja; unikatowy zabieg mający na celu poprawę kondycji skóry; efekt liftingu bez skalpela.
 3. KARISMA
  innowacyjny produkt, którego unikalny skład powoduje stymulację produkcji naturalnego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki wygładzone, a kontur twarzy wymodelowany. Preparat delikatnie wypełnia drobne zmarszczki, dodatkowo doskonale nawilża, działa przeciwstarzeniowo.
 4.  CELLBOOSTER
  linia szwajcarskich preparatów, wykorzystujących unikalne i innowacyjne składniki oraz technologie do mezoterapii skóry twarzy, szyi, dłoni oraz skóry głowy. Unikatowe połączenie witamin, aminokwasów, nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz mikroelementów w celu naprawy komórek oraz długotrwałego odmładzania skóry, redukcji przebarwień oraz zahamowania wypadania włosów.

 5. KOLAGENOWA REGENERACJA SKÓRY – LINERASE
  od kilkunastu lat w świecie medycyny klinicznej korzysta się z sukcesem z preparatów i opatrunków kolagenowych. Jednak nie jest to ten sam kolagen, który spotykamy w kremach i kosmetykach do pielęgnacji twarzy. To biomateriał całkowicie niealergizujący, biozgodny i biodegradowalny (rozpuszcza się samoistnie w skórze). Teraz ten sam kolagen został wykorzystany do produkcji leczniczego preparatu do odbudowy i regeneracji skóry twarzy i ciała w formie przystosowanej do wykorzystania w medycynie estetycznej. Jest to materiał niezwykle silnie stymulujący powstawanie kolagenu typu III (jedyny z 7 typów kolagenu odpowiedzialny za młodzieńczą sprężystość skóry).

Wskazania:

  1. zniszczona skóra
  2. skóra ze zmarszczkami
  3. utrata jędrności
  4. blizny potrądzikowe
  5. blizny zanikowe
  6. blizny pooperacyjne
  7. rozstępy
  8. rany i uszkodzenia skóry

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający) i przypomina klasyczną mezoterapię. Sposób podawania preparatu jest mniej bolesny, gdyż wykonuje się mniej nakłuć z głębszym podaniem roztworu. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, czasem lekko swędząca, a nawet nieznacznie obrzęknięta. Reakcje te mogą utrzymać się nawet do 7 dni. Zaleca się wykonanie 4 zabiegów w ciągu 2 miesięcy (co 2 tygodnie). Efekty utrzymują się co najmniej rok. W przypadku regeneracji blizn efekty są trwałe.

6. ELECTRI – bursztynowe odmłodzenie skóry

7. BIOREGEN

Biorewitalizacja z bioindukcją 5D 

Innowacja nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Produkt Bioregen  wyróżnia się spośród innych produktów na bazie nieusieciowanego HA obecnością aż 5 różnych ciężarów cząsteczkowych, z których każdy pełni inną rolę: regeneracja komórek śródbłonka, stymulacja kolagenu, neoangiogeneza, produkcja fibroblastów i komórek podstawnych naskórka oraz silnie nawilżanie i ochrona skóry przed działaniem wolnych rodników. 

Efekty zabiegu widoczne są już od pierwszego wstrzyknięcia i utrzymują się nawet do 6 miesięcy ze względu na powolne uwalnianie się poszczególnych frakcji kwasu hialuronowego. 

 

Dermapen 4.0.

jeden z najbardziej skutecznych zabiegów poprawiających jakość skóry, pobudzający jej naturalne procesy regeneracyjne.

Zabiegi wykonywane są tylko i wyłącznie przy użyciu jedynego oryginalnego i certyfikowanego urządzenia do mikronakłuć: Dermapen 4.0, według nowoczesnych procedur i przy użyciu specjalistycznych kosmoceutyków, opracowanych przez firmę @dermapenworld.

Sterylne kosmoceutyki medyczne @dpdermaceuticals wzmacniają efekty zabiegów w trakcie oraz po. W zależności od wskazań i stanu skóry nasi lekarze dobiorą odpowiednie składniki używane w trakcie zabiegu dla najlepszego efektu i wzmocnienia procesów gojenia się skóry.

JALUPRO – AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZA

znane szwajcarskie preparaty, których kluczowym składnikiem jest najbardziej efektywna fizjologicznie sekwencja aminokwasów (AA), w której skład wchodzą: glicyna, L-prolina, L-lizyna oraz L-leucyna.
Aminokwasy umożliwiają regenerację skóry oraz wspomagają syntezę nowych włókien kolagenowych. Preparaty, dobierane w zależności od kondycji skóry, wykorzystywane są w rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – autologiczna regeneracja komórek

zawiera komórki i czynniki wzrostu z własnej krwi pacjenta. Dzięki temu zostaje stworzony indywidualny „eliksir młodości”, pobudzający komórki własnego organizmu do regeneracji. Technologia ta daje długotrwały efekt w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy.
Jest absolutnie naturalna i bio-kompatybilna z ciałem pacjenta, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.
Zabieg przeznaczony dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz osób, które poszukują produktów naturalnych lub są uczulone.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:

 1. przywraca skórze młodość i witalność
 2. poprawia gęstość i napięcie
 3. odżywia i regeneruje
 4. poprawia fakturę i koloryt
 5. hamuje wypadanie włosów

TROPOKOLAGEN GUNA

innowacyjne podejście do regeneracji skóry, bezpieczne modelowanie, przywracanie właściwego napięcia mięśni twarzy i szyi.

ZALETY ZABIEGÓW:

 1. brak ogólnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu*
 2. możliwość wykonania zabiegu na wszystkich obszarach ciała
 3. doskonały efekt regeneracyjny widoczny już kilka dni po zabiegu
 4. zabiegi są bezbolesne – bez konieczności stosowania znieczulenia
 5. krótki czas trwania zabiegu – preparat gotowy do użycia
 6. nieinwazyjny dla wyglądu pacjentki – możliwość powrotu do normalnych zajęć zaraz po zabiegu
 7. zastosowanie całoroczne, bez względu na porę roku
 8. standaryzowana zawartość fiolek – pozwala uzyskiwać powtarzalne efekty

STYMULATORY TKANKOWE

 1. PROFHILO

zabieg modelujący kontur twarzy oraz redukujący wiotkość skóry. Zastosowanie innowacyjnych, stabilizowanych hybrydowych kompleksów kwasu hialuronowego, zapewnia doskonały remodeling, połączony z silnym nawilżeniem. Technika wykonania zabiegu jest oparta na podaniu preparatu w kilku ściśle określonych punktach twarzy, dzięki czemu zabieg nie jest bolesny.

Spektakularny efekt naturalnego odmłodzenia skóry.
Profhilo został nagrodzony przez Akademię Anti Aging & Beauty Trophy jako najlepszy produkt w kategorii produktów wzmacniających skórę.

2. GOURI

CGF One (CONCENTRATED GROWTH FACTORS)

najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w krwi pacjenta, a ich zadaniem jest tworzenie i regeneracja komórek. To przełom w kondycjonowaniu skóry.

Jest to naturalny, całkowicie bezpieczny zabieg, bez ryzyka alergii czy powikłań.

Rezultaty:

 1. naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skóry
 2.  redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości
 3. możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii: CGF LIQIUD, CGF HARMONY i CGF ONE
 4. metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi – jest naturalna i w 100% bezpieczna

BIOREWITALIZACJA SKÓRY – VOLITE, BIOREGEN

JUVEDERM – VOLITE

pierwszy preparat, opracowany z myślą o poprawie jakości skóry, aby efekt utrzymywał się nawet do 9 miesięcy po jednym zabiegu. Poprawia gładkość, nawilżenie oraz elastyczność skóry.

Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo preparat zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd.

BIOREGEN

Biorewitalizacja z bioindukcją 5D 

Innowacja nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Produkt Bioregen  wyróżnia się spośród innych produktów na bazie nieusieciowanego HA obecnością aż 5 różnych ciężarów cząsteczkowych, z których każdy pełni inną rolę: regeneracja komórek śródbłonka, stymulacja kolagenu, neoangiogeneza, produkcja fibroblastów i komórek podstawnych naskórka oraz silnie nawilżanie i ochrona skóry przed działaniem wolnych rodników. 
Efekty zabiegu widoczne są już od pierwszego wstrzyknięcia i utrzymują się nawet do 6 miesięcy ze względu na powolne uwalnianie się poszczególnych frakcji kwasu hialuronowego. 

WYPEŁNIACZE

Jest to mało inwazyjny sposób korekcji zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz powiększenia ust. Głównym składnikiem wypełniaczy jest kwas hialuronowy, który jest odpowiednikiem naturalnie występującego w naszym organizmie. Wraz z upływem lat cząsteczki kwasu hialuronowego ulegają zniszczeniu, co powoduje starzenie się skóry. Medycyna estetyczna oferuje wypełniacze, aby odwrócić proces upływającego czasu i odzyskać młody wygląd skóry. Różnorodność preparatów umożliwia stosowanie wypełniaczy w zależności od indywidualnych potrzeb, wieku, miejsca i rodzaju korekcji.

JUVEDERM VOLBELLA – lekko podkreśla kontur ust, rewitalizuje okolicę oka, redukuje drobne zmarszczki.

JUVEDERM VOLUMA – przywraca objętość twarzy

JUVEDERM VOLIFT – wygładza głębsze zmarszczki i fałdy, podkreśla kontur twarzy, rewitalizuje i powiększa usta.

STYLAGE

TERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA DZIECI, MŁODZIEŻY I OSÓB DOROSŁYCH

trądzik zaliczany jest do najczęstszych dermatoz. Diagnozowany jest u osób w różnym wieku. Peelingi chemiczne, sonoforeza oraz odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne znacznie redukują zmiany trądzikowe. W sytuacji nasilonych zmian rozważana jest także antybiotykoterapia lub doustne podanie izotretynoiny.

W KSG Clinic z sukcesem stosowane są protokoły złożone terapii przeciwtrądzikowej, łączące procedury kosmetologiczne z medycznymi, zgodnie z najwyższymi obowiązującymi obecnie standardami.

REDUKCJA BLIZN POOPARZENIOWYCH, POTRĄDZIKOWYCH, ROZSTĘPÓW

blizny, a szczególnie blizny pooparzeniowe, stanowią duże wyzwanie dla współczesnej medycyny estetycznej. Ich terapia wymaga ogromnego doświadczenia, wiedzy oraz precyzji podczas wykonywania zabiegów.

Wybór metody leczenia blizny uzależniony jest od jej lokalizacji, wielkości oraz czasu istnienia. Z powodzeniem stosowana jest mezoterapia z wykorzystaniem polinukleotydów, osocze bogatopłytkowe, zabiegi laseroterapii ablacyjnej czy zabiegi z kwasem TCA. Program terapeutyczny dopasowywany jest dla każdego Pacjenta indywidualnie.

Zabiegi redukcji blizn pooparzeniowych wymagają cierpliwości, systematyczności oraz bezwzględnego przestrzegania zaleceń pozabiegowych.

BIOREWITALIZACJA SKÓRY GŁOWY

jedną z najlepszych metod biorewitalizacji skóry głowy jest mezoterapia igłowa. Polega ona na wykonaniu licznych nakłuć skóry głowy i podaniu pojedynczych substancji lub koktajli, mających poprawić mikrokrążenie skóry głowy, wzmocnić włosy oraz zapobiec ich wypadaniu.

W zależności od przyczyn nadmiernego wypadania włosów (m.in. łysienie indukowane nieprawidłową dietą, zmianami hormonalnymi, stresem, agresywnymi kosmetykami) stosowane są rozmaite substancje aktywne m.in. biotyna, krzemionka aktywna, minoksydyl, czynniki wzrostu.

W celu biorewitalizacji skóry głowy z powodzeniem wykorzystywane jest także osocze bogatopłytkowe, będące własnym koncentratem trombocytów, który doskonale sprawdza się w regeneracji tkanek, w tym skóry głowy.

Zabieg jest mało bolesny, czas jego wykonania wynosi 30-40 minut. W KSG Clinic pracujemy na najwyższej jakości certyfikowanych produktach medycznych, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

toksyna botulinowa jest z sukcesem stosowana w leczeniu nadpotliwości. O nadmiernym poceniu dłoni czy pod pachami mówimy wtedy, gdy produkowana ilość potu jest większa, niż wymagana do utrzymania stałej temperatury ciała. Według pacjentów jest to ilość powodująca nadmierną wilgotność ciała, odzieży i trudności z utrzymaniem higieny osobistej. Najczęściej mamy do czynienia z nadpotliwością pierwotną, czyli bez konkretnej przyczyny chorobowej.

W rozwiązaniu problemu bardzo skuteczna jest toksyna botulinowa, której działanie blokuje nerwy odpowiadające za proces pocenia. Zabieg można wykonać na każdą okolicę. Efekty zabiegu utrzymują się około 6-9 miesięcy, po tym czasie należy zabieg powtórzyć.

HIFU

technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) opiera się na wykorzystaniu zogniskowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej energii. Najnowocześniejsza obecnie, ulepszona technologia ultradźwiękowa, daje niezwykle szerokie możliwości zastosowania urządzenia.

Poprzez dobranie odpowiednich głowic uzyskuje się zdecydowaną poprawę owalu twarzy, spektakularny lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu. Możliwe jest także modelowanie oraz poprawa jędrności większości okolic ciała (w tym brzucha, ud, ramion, pośladków). Skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym obszarze powoduje jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę elastyczności skóry.

Technologia HIFU nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, może być stosowana całorocznie.

Efekty zabiegu widoczne są od razu, natomiast pełne rezultaty obserwuje się po około 3 miesiącach.

BONY PREZENTOWE

zapraszamy do zakupu bonów prezentowych.